Nebankovní půjčka snadno a rychle

tax-468440_640Vyplňování obrovského množství žádostí, dlouhé čekání na peníze a neustálé fronty u bankovních přepážek? Máme pro Vás typ nebankovních půjček od společnosti Rerum.cz

Společnost Rerum vznikla s cílem poskytnout svým zákazníkům kvalitní a nadstandardní služby z oblasti finančních nebankovních půjček. Tato společnost působí po celém světě. Je velkou konkurencí bankovních institucí. Rychlá nebankovní půjčka od společnosti Rerum a její získání je otázkou pár minut a zvládne to skutečně každý.

Jak si zařídit půjčku u společnosti Rerum?

Žádost o nebankovní půjčku je velmi jednoduchou záležitostí. Na internetových stránkách společnosti Rerum si lze o půjčku zažádat dvěma způsoby (registrace a vyplnění formuláře nebo na úvodní stránce, kde si zvolíte výši půjčku a požadovanou dobu splatnosti). Jakmile bude Vaše žádost vyřízena, přijde Vám potvrzovací SMS na Vaše telefonní číslo, které jste zadaly do formuláře. Žádost bývá vyřízena během několika minut.

Podmínky půjčky

  • věk 25 – 65 let
  • připojení mobilní sítě
  • bankovní účet
  • stálý příjem

Potřebné doklady k žádosti o půjčku

  • kopie občanského průkazu
  • mobilní telefon
  • vlastní bankovní účet
  • doložení příjmu

První půjčka zdarma

Každý z Vás se již dostal do situace, kdy potřeboval narychlo finance. Pokud si u společnosti Rerum půjčíte částku do 5 000 Kč, neplatíte za ní žádné poplatky ani úroky. Rerum Vám nabízí první půjčku zdarma od částky 500 Kč do 5 000 Kč. Tato půjčka může být na 7, 14 nebo 30 dní.

Půjčka bez doložení příjmu

Jste maminkou na mateřské dovolené nebo již v důchodu? Pro některé nebankovní instituce to není problém. Některé bankovní instituty Vám půjčku nedají z důvodu staršího věku nebo nemáte dostatečný příjem. Zkuste si půjčit u těch nebankovních. U mnoha nebankovních institucí nemusíte dodávat Vaše příjmy. Nebankovní půjčky bez doložení příjmů jsou v poslední době hitem a proto se určitě zaobírejte i touto možností.

Půjčka do 15 000 Kč

Každý z nás již někdy potřeboval okamžitě nějakou finanční částku a nevědělo, kde ji narychlo sehnat. Důvodů jste mohly mít několik (náhlá životní událost, neočekávané výdaje). Společnost Rerum Vám nabízí tzv. krátkodobé nebankovní půjčky online do částky 15 000 Kč. Tuto částku Vám odešlou během 15 minut.

Jednotlivé splátky musí být uhrazeny nejpozději v den splatnosti úvěru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 80 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *